STRONA GŁÓWNA


ASORTYMENT


INWESTYCJE


KONTAKT
DOMCEL


Szanowni Państwo!

Firma Domcel powstała w 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Jeleniej Górze. Struktura naszej firmy oparta jest na trzech zintegrowanych filarach:    Jesteśmy producentem wysokogatunkowych farb i tynków akrylowych oraz preparatów gruntujących

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. Nasza hurtownia posiada bogaty, dostosowywany do aktualnych potrzeb rynku, asortyment. Oferujemy płyty rygipsowe, gładzie szpachlowe, kleje, styropian, tynki mineralne, profile itp.

W kooperacji z naszymi podwykonawcami zajmujemy się remontem i modernizacją obiektów budowlanych. Specjalizujemy się w robotach ociepleniowych z towarzyszącymi pracami modernizacyjnymi.

Od 1998 roku przeprowadzamy roboty ogólnobudowlane, a w szczególności termomodernizacje budynków wraz z pracami towarzyszącymi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Baumit, której paleta produktów jest wszechstronna i zapewniająca kompletne rozwiązania. Firma nasza oferuje 5 lat gwaracji na wykonane roboty budowlane.

Zapewnienie klientom zadowolenia z naszych produktów i usług stanowi dla nas główny priorytet. Satysfakcję klientów budujemy poprzez wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług, kompleksową obsługę oraz terminowe realizacje zleceń. Naszym atutem przy realizacji zadań jest wieloletnie doświadczenie, wykwalifkowani pracownicy, solidne i nowoczesne technologie.

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy!