STRONA GŁÓWNA


O FIRMIE


INWESTYCJE


KONTAKT
DOMCEL
       

Farby

Paleta barw

Paleta Barw
Emulsja Akrylowa Biała

Emulsja Akrylowa Biała

Farba przeznaczona do malowania wnętrz. Idealna na ściany, sufity i inne podłoża budowlane takie jak: tynk cementowy i cementowo-wapienny, beton, styropian, płyta pilśniowa. Dobrze kryjąca. Wydajność z 1 litra 5-8 m2. Białość 83,7%. Krycie 1 sto-pień. Przyczepność do podłoża 2 stopień. Maksymal-ne rozcieńczenie wodą 10%. Farba stanowi zawiesinę zdyspergowanych w wodzie polimerów kwasu akrylowego oraz jego pochodnych z dodatkami koalescentów, środków pomocniczych, pigmentów i wypełniaczy. Konfekcjonowana w pojemnikach o pojemności 1, 3, 5, 10 i 20 litrów.
Emulsja Akrylowa Extra Biała

Emulsja Akrylowa Extra Biała

Najlepsza jakościowo farba przeznaczona do malowania wnętrz. Różni się od poprzedniej wyższym stopniem roztarcia, jest bardziej biała - 95,4%.
Emulsja Akrylowa Extra Biała +

Emulsja Akrylowa Extra Biała+

Farba zewnętrzna przeznaczona do malowania elewacji. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża. Tworzy elastyczną powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych oraz na ścieranie i mycie
Emulsja Akrylowa RAUFAZA

Emulsja Akrylowa RAUFAZA

Dyspersyjna farba przeznaczona do malowania wnętrz. Po wymalowaniu otrzymuje się chropowatą powierzchnię, wynikającą ze struktury farby, potocznie zwaną "Baranek".

Tynki

Tynk Emulsyjny Akrylowy

Tynk Emulsyjny Akrylowy

Gotowy tynk dyspersyjny, przeznaczony do dekoracji ścian na zewnątrz wewnątrz budynków. Odporny na warunki atmosferyczne. Daje powłokę o dobrej przepuszczalności dla gazów, a jednocześnie odporną na wodę. W zależności od sposobu nakładania można uzyskać dowolną ozdobną strukturę. Zużycie na 1 m2 to 1,5 do 4 kg. Czas schnięcia 6 godzin. Maksymalne utwardzenie po 48 godzinach. Konfekcjonowany w plastikowych pojemnikach o pojemności 15, 25 i 30 kilogramów.
Tynk Kamyk

Tynk Kamyk

Tynk kamienno-żywiczny, akrylowy przeznaczony jest do dekoracji wewnętrznej i zewnętrznej ścian oraz cokołów. Zużycie na 1 m2 - 3 do 4,5 kg. Czas schnięcia 6 godzin. Maksymalne utwardzenie następuje po 48 godzinach. Konfekcjonowany w pojemnikach o pojemności 15 i 30 kg.

Kleje

Klej uniwersalny PROFI

Klej uniwersalny PROFI

Przeznaczony do klejenia kasetonów styropianowych, wykładzin podłogowych i innych elementów wyposażenia wnętrz. Biały kolor wyschniętego kleju zapewnia, że ewentualne zabrudzenia powierzchni płyt styropianowych są praktycznie niewidoczne. Klej produkowany jest na bazie żywic styrenowo-akrylowych. Wydajność około 200 g/m2. Konfekcjono-wany w pojemnikach 1,5 kg, 5 kg i 10 kg.
Klej Akrylowy SYSTEM

Klej Akrylowy SYSTEM

Gęsty klej gotowy do użycia. Przeznaczony do wykorzystania w systemach dociepleń. Klejenia styropia-nu i siatki. Po wyschnięciu odporny na warunki atmosferyczne. Nadaje się, również, do stosowania wewnątrz budynków. Klej produkowany jest na bazie żywic styrenowo - akrylowych. Czas schnięcia około 6 godzin. Pełne utwardzenie osiąga po 48 godzinach. Konfekcjonowany w pojemnikach 30 kg.

Inne

Zaprawa Klejowa SYSTEM

Zaprawa Klejowa SYSTEM

Przeznaczona do wykorzystania w systemach docieplen, klejenia styropianu i siatki. Po wyschnięciu odporna na warunki atmosferyczne. Nadaje się, również, do zastosowań wewnętrznych jako spoiwo lub wypełniacz dowolnie stosowany. Konfekcjonowana w workach po 25 kilogramów.
Płyn Gruntujący GRUNTEX LF - LF1
Płyn Gruntujący GRUNTEX LF

Preparat gruntujący GRUNTEX LF jest doskonałym środkiem do gruntowania starych i nowych tynków. Penetrując w głąb podłoże powoduje jego wiązanie, wzmacnia strukturę, zmniejsza absorbcję wody, zwiększa trwałość pokrycia malarskiego. Produkowany na bazie żywic styrenowo-akrylowych z dodatkiem środków grzybobójczych. GRUNTEX może być rozcieńczony wodą do 50%. Wydajność z 1 litra od 10 do 20 m2. Konfekcjonowany w plastiko-wych pojemnikach o pojemności 1, 5 i 10 litrów.

Płyn Gruntujący GRUNTEX LF 1

Preparat gruntujący GRUNTEX LF 1 nadaje się do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Jest doskonałym środkiem gruntują-cym, egalizującym i wyrównującym chłonność podłoża. Stosowany jako pośrednia warstwa między tynkiem, betonem, klejem do styropianu, a wyprawą tynkarską. Produkowany na bazie żywic styrenowo-akrylowych z dodatkiem kwarcu i koalescentów. GRUNTEX LF 1 może być rozcieńczony wodą do 20%. Konfekcjonowany w pojemnikach o pojemności 10 i 20 litrów.
Styropian i Siatka

Styropian i Siatka

Elementy podstawowe w systemach dociepleń.

Elementy Dodatkowe

Do mocowania styropianu na ścianie budynku.
Kolejność Warstw